Nis 02

Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ile Sahnelere Geri Dönüyor

Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ile Sahnelere Geri Dönüyor!

Yayınlandığı süre içerisinde ekranlara Beyaz Show programıyla damga vuran Beyazıt Öztürk, sahne şovu haline getirdiği Beyaz Show’la geri dönüyor. Ünlü şovmen sezonu Haliç Kongre Merkezi’nde yapacağı iki özel gösteri ile açacak.

Ekranların fenomen programı Beyaz Show, yoğun istek üzerine sahneye taşınıyor. 22 yıllık efsane, daha büyük bir eğlenceyle geri dönüyor. Bir sene programa ara veren Beyazıt Öztürk, sezonu HaliçKongre Merkezi’nde yapacağı iki özel gösteri ile açıyor. Poll Production organizasyonu ve Vakıfbanksponsorluğunda 13-14 Nisan’da izleyicisiyle buluşacak olan Beyaz Show, sevilen konukları, eğlenceli skeçleri ve sürpriz şovlarıyla izleyicilere müzik ve kahkaha dolu iki gün yaşatacak.

DOLU DOLU EĞLENCE

Haliç Kongre Merkezi’ne özel olarak hazırlanılan konsept ile Beyaz Show, klasik formatından çıkarak büyük bir sahne şovuna dönüşüyor. 13 Nisan’da Hakan Altun, Koray AvcıMerve ÖzbeyEnis ArıkanJessica May; 14 Nisan’da Oğuzhan Koçİrem Sakİbrahim Büyükak, Hakan Altun ve Simge Sağın gibi yıldızlar karmasının konuk olacağı programda misafirleri dolu dolu bir eğlence bekliyor.

 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.