May 04

Cinsel Organını Gösterdiği İddia Edilen Kerimcan Durmaz’a Yağmur Sarıoğlu’ndan Destek Geldi

Cinsel Organını Gösterdiği İddia Edilen Kerimcan Durmaz’a Yağmur Sarıoğlu’ndan Destek Geldi

Sosyal medya hesabından cinsel organının videosunu paylaştığı iddia edilen Kerimcan Durmaz’a Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’ndan destek geldi.

Sabri Sarıoğlu‘nun eşi Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabından cinsel organını gösterdiği iddia edilen Kerimcan Durmaz‘a destek verdi.

SON PAYLAŞIMI OLAY YARATMIŞTI

Son yıllarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ünlenen Kerimcan Durmaz’ın yaptığı son paylaşım olay yarattı. Geçtiğimiz günlerde kendisine ait olmadığını iddia ettiği uçak tuvaletinde çekilen müstehcen görüntüleri yanlışlıkla sosyal medyada yayınlayınca gündeme oturmuştu. Kerimcan Durmaz, yaptığı paylaşım sonrası sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuş, 3 milyonu aşkın takipçisi 3 milyonun altına düşmüştü. Yaşanan skandal sonrası büyük bir kesim Kerimcan Durmaz’ı eleştirse de destek verenler de oldu. O isimlerden biri de Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu oldu.

 

 

“HER İNSAN HATA YAPABİLİR”

Uzun yıllar Galatasaray forması giyen Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden gelen soruları yanıtladı. Yağmur Sarıoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı müstehcen paylaşımla eleştiri oklarının hedefi olan fenomen Kerimcan Durmaz’a da destek verdi. Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı olan Yağmur Sarıoğlu, bir takipçisinin “Kerimcan hakkındaki düşünceleriniz olaylardan sonra değişti mi? Arkadaştınız bildiğim kadarıyla sorusuna Yağmur Sarıoğlu, “Neden değişsin? Her insan hata yapabilir. Hata hepimiz yaptık. Kerimcan hala arkadaşım, küslük yok aramızda, hiçbir zaman da olmadı.” dedi. Yağmur Sarıoğlu, daha sonra Kerimcan Durmaz’la el ele olan fotoğrafını paylaşarak “Dünyayı sevgi kurtaracak” yazdı.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.