Nis 10

Çukur’da Şoke Eden İkinci Ölüm! Mahsun Karakteri Diziye Veda Etti

Çukur’da Şoke Eden İkinci Ölüm! Mahsun Karakteri Diziye Veda Etti

Reytinglerde birinciliği kimseye bırakmayan Çukur’da herkesi şaşırtan iki ölüm yaşandı. Sena ve Mahsun ölerek diziye veda etti. Mahsun karakterini canlandıran Berkay ateş Instagram hesabından diziden ayrıldığını “Çok eğlendim, hoşçakalın” notuyla duyurdu.

Her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyen Çukur’a iki önemli ismin vedası damga vurdu. Yamaç’ın eşi Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz ve Berkay Ateş diziye veda etti.

“ÇOK EĞLENDİM HOŞÇAKALIN”

Başarılı oyuncu Ateş sosyal medya hesabından diziye “Çok eğlendim, hoşçakalın” notunu paylaştı.

GÖZLERİ ÖNÜNDE BOĞULDU

Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur 8 Nisan Pazartesi akşamı 60. son bölümüyle ekrana geldi. Çukur son bölümde, Mahsun’la birlikte olan Sena, siyah yüzüklü kişi tarafından kaçırılarak su dolu cam bir fanusta hapsedildi. Mahsun ise Sena’yı kurtarmaya çalışırken depoya gelen Yamaç’a silah çekti. Yamaç Mahsun’u vurduktan sonra Sena’yı kurtarmaya çalıştı. Ancak kurşun geçirmez camı kıramayan Yamaç, çaresiz kaldı. Sena ise Yamaç’ın gözleri önünde boğularak öldü.

MAHSUN ÖLDÜ

Yamaç ise yaralı halde olan Mahsun’u buldu. Mahsun kendisinin yapmadığını söyledi ancak şok halinde olan Yamaç ona sarılarak çatıdan atladı. Bir arabanın üzerine düşen Mahsun öldü. Böylece Çukur’un 60. son bölümünde Mahsun ve Sena’nın ölümüyle Dilan Çiçek Deniz ve Berkay Ateş diziye veda etti.

 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.