Eyl 28

Demet Özdemir’le Sevgili Olduğu Konuşulan Can Yaman, Rabia Yaman’la Aşk Yaşıyor

Demet Özdemir’le Sevgili Olduğu Konuşulan Can Yaman, Rabia Yaman’la Aşk Yaşıyor

Rol arkadaşı Demet Özdemir’le aşk yaşadığı konuşulan Can Yaman’ın oyuncu Şükrü Özyıldız’ın eski nişanlısı Rabia Yaman’la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Yakışıklı oyuncu Can Yaman‘ın ‘Erkenci Kuş‘taki partneri Demet Özdemir‘le aşk yaşadığı iddia edilmiş hatta güzel oyuncunun Seçkin Özdemir‘le olan birlikteliğinin bu sebepten bittiği konuşulmuştu. Ancak Yaman’ın kalbinin başkası için attığı öğrenildi.

İLİŞKİLERİNİ GÖZLERDEN UZAK YAŞIYORLAR

Akşam Gazetesi‘nin haberine göre; yakışıklı oyuncu, meslektaşı Şükrü Özyıldız‘ın eski nişanlısı Rabia Yaman ile yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü çift, ilişkilerini gözlerden uzakta yaşıyor.

Rabia Yaman

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ’LA NİŞANLANMIŞTI

Oyuncu Şükrü Özyıldız ile Rabia Yaman, bu senenin başından iki yıllık birlikteliklerinde evlilik kararı alarak aile arasında nişanlanmıştı. Nişan sonrası muhabirlerin “Evlilik tarihi yakın mı?” sorusuna “Biz böyle iyiyiz. Şu an evlilik düşünmüyoruz” cevabını vermesi ilişkinin bitmesine neden olmuştu.

Rabia Yaman ve Şükrü Özyıldız

CAN YAMAN İÇİN SEÇKİN ÖZDEMİR’DEN AYRILDIĞI İDDİA EDİLDİ

Erkenci Kuş’un başrol oyuncusu Demet Özdemir, dolu dizgin bir birliktelik yaşadığı oyuncu Seçkin Özdemir’le ayrıldı. Ayrılık hakkında açıklama yapmayan çiftten ilk hamleyi Seçkin Özdemir yaptı ve yakışıklı oyuncu, sevgilisi Demet Özdemir ile olan tüm fotoğraflarını silerek, Demet Özdemir’i takipten çıktı. Bunun üzerine Demet Özdemir’de Seçkin Özdemir’i takipten çıktı. Demet’i sevgilisinden ayrılması ise akıllara rol arkadaşı Can Yaman’la aşk yaşadığı iddialarını getirdi.

Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir
Demet Özdemir ve Can Yaman

RABİA YAMAN KİMDİR?

Hakkında çok fazla bir bilgi olmayan Rabia Yaman, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bolulu olan Yaman, İstanbul’da yaşamını sürdürmekte ve Stil Danışmanlığı yapmaktadır.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.