Nis 09

Diriliş Ertuğrul’da Final Öncesi Beklenmeyen Ayrılık

Diriliş Ertuğrul’da Final Öncesi Beklenmeyen Ayrılık! Ertuğrul’un Nefret Edilen Düşmanı Ölüyor

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da önümüzdeki bölümde beklenmeyen bir ayrılık yaşanacak. Ertuğrul’un nefret edilen düşmanı Uranos, ölerek diziye veda edecek.

Reyting listesinde fırtınalar estiren Diriliş Ertuğrul‘da final öncesi beklenmeyen bir ayrılık yaşanacak. Herkes final bölümünde Ertuğrul Gazi‘nin ölüm sahnesini merakla beklerken, diziden ünlü bir ismin ayrılacağı öğrenildi. Diriliş Ertuğrul’un önümüzdeki Çarşamba yayınlanacak 143. bölümüyle Ertuğrul Gazi’nin izleyenler tarafından adeta nefret edilen düşmanı Uranos’un öleceği ortaya çıktı.

VEDASI OLAY OLACAK

Kadrosunda Engin Altan DüzyatanHülya Darcanİlker AksumHande SoralDidem Balçın, Cengiz Coşkun ve Nurettin Sönmez gibi ünlü isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul’da, daha önce ‘Mehmetçik Kutül Amare‘, ‘Hayat Şarkısı‘ ve ‘Yedi Güzel Adam’ gibi dizilerde oynayan ünlü ismin vedası olay olacak.

İZLEYENLER TARAFINDAN SEVİLMİYORDU

Canlandırdığı Uranos karakteriyle dizi severler tarafından pek beğenilmese de gerçek hayatında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Uğur Karabulut, önümüzdeki bölümle Diriliş Ertuğrul’a veda edecek.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.