Nis 20

Gülse Birsel, Jet Sosyete Dizisiyle İlgili Kararını Verdi: 45 Dakika Olacak

Gülse Birsel, Jet Sosyete Dizisiyle İlgili Kararını Verdi: 45 Dakika Olacak!

TV8 ekranlarında yayınlanan Jet Sosyete dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, dizinin akıbetiyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Birsel, “Yeni sezonda başka platforma gidiyoruz biz, çiçek gibi 45 dakika yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Gülse Birsel imzalı komedi dizisi Jet Sosyete, iki hafta sonra ekrana gelecek olan 39. bölümüyle final yapacak. Daha önce Jet Sosyete’nin artık televizyonda yayınlanmayacağını açıklayan Gülse Birsel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni sezon için bilgi verdi.

45 DAKİKALIK BÖLÜMLER GELİYOR!

Birsel televizyonda 120 dakika yayınlanan dizinin, yeni sezonda 45 dakika olacağını duyurdu. Jet Sosyete’nin son bölümünde yakaladığı başarılı reyting sonucunu paylaşayan Birsel, “Reytinglerle bizi ikna etmeye çalışma televizyon dünyası. Yeni sezonda başka platforma gidiyoruz biz, çiçek gibi 45 dakika yapacağız. (Televizyon finalimiz 2 Mayıs’ta, 2 bölüm kaldı yani)” notunu yazdı.

DİJİTAL PROGRAMDA DEVAM EDECEK

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, başrollerini Çağlar ÇorumluDerya KaradaşCengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp ApakBartu KüçükçağlayanHasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu‘nun paylaştığı Jet Sosyete dizisi 2 Mayıs’ta ekrana gelecek olan 39. bölümüyle final yapacak. Dizi Eylül ayından itibaren dijital bir platformda yayınlanmaya devam edecek.

 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.