Nis 07

İlk Yıkadığınız Yere Dikkat! Duş Alma Şekliniz Karakterinizi Ele Veriyor

Duşa girdiğinizde ilk yıkama ihtiyacı duyduğunuz yerin, karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz?

1
Ayak
Ayak
Duşa ayağını yıkayarak başlayan insanlar, alçak gönüllülüğü ifade ediyor. Ayrıca, hayatta sahip oldukları şeylerin değerini bilen minnet duygusu gelişmiş bireyler oldukları da söylenebilir.
2
Göğüs
Göğüs
Duşa girer girmez göğüslerini yıkayanlar, kendilerine güvenen ve herkes tarafından takdir gören kişilerdir.
3
Yüz
Yüz
Duşa girer girmez ilk olarak yüzünü yıkayanlar, insanların kendi dış görünüşleri hakkında ne düşündüğünü önemseyen utangaç kişiliklerdir. Ayrıca, diğer insanlara göre daha çabuk stres olan bir yapıya sahiptirler.
4
Omuz ve boyun
Omuz ve boyun
Duşa omuz ve boyun bölgesini yıkayarak başlayan bireyler, rekabetten keyif alırlar ve isteklerinin reddedilmesinden hiç hoşlanmazlar.
5
Eller
Eller
Duşa ellerini yıkayarak başlayanlar, korkularının hayatlarını etkilemesine izin vermeyen idealist bireylerdir. Her koşulda haklarını savunurlar.
6
Koltuk altı
Koltuk altı
Duşa koltuk altını yıkayarak başlayanlar, samimi ve arkadaş canlısı bireyler olup, başkalarına yardım etmekten büyük keyif alırlar.
7
Genital bölge
Genital bölge
Duşa girer girmez ilk olarak genital bölgesini yıkayan bireyler, aşırı utangaçtırlar ve toplum içinde rahat hareket edemezler. Bu bireylere yaklaşmak oldukça zordur.
8
Saç-Baş
Saç-Baş
Duşa kafasını yıkayarak başlayanlar, gerçekçi ve pratik insanlar olmakla beraber, zaman kaybetmeyi sevmezler ve rutinlerine sıkı sıkıya bağlıdırlar.
9
Kol ve bacak
Kol ve bacak
İlk olarak kol ve bacaklarını yıkama ihtiyacı hisseden bireyler, hayalperest ve soğukkanlı bireyler olup, seyahat etmeye bayılırlar.
10
Sırt
Sırt
Duşa sırt bölgesini yıkayarak başlayan bireyler, yalnız kalmaktan büyük keyif alırlar ve dikkatli kişilerdir. Ayrıca, kurallarına sıkı sıkıya bağlı bireylerdir.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.