Oca 03

İstanbullu Gelin Dizisindeki Göğüs Frikiği Sahnesi İzleyicileri Kızdırdı

İstanbullu Gelin Dizisindeki Göğüs Frikiği Sahnesi İzleyicileri Kızdırdı

Star TV’nin severek izlenen dizisi İstanbullu Gelin dizisinde bir skandal sahne daha yaşandı. Dizinin hamam sahnesinde İpek’in giydiği peştemalden göğüs ucunun görünmesi tartışma yarattı.

Star TV’nin en çok izlenen dizileri arasında olan İstanbullu Gelin, son bölümlerindeki sahneleriyle tartışmaya yol açtı. Cuma akşamları ekrana gelen ve dizinin 68’inci son bölümünde yer alan hamam sahnesi izleyicinin kafasını iyice karıştırdı.

TARTIŞMANIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

Dizinin cuma akşamı yayınlanan 68. bölümünde ise izleyici, hamam sahnesine takıldı. Tartışmanın fitilini ateşleyen ise İpek’in hamamda taktığı peştemal oldu.

REYTİNG KAYGISI İÇİN VERİLDİ

Sosyal medyada birçok kişi İpek’in taktığı peştemalden göğüs ucunun göründüğünü ve o sahnenin de ekrana bilerek reyting kaygısı ile verildiği savundu.

ARABADAKİ CİNSEL İLİŞKİ SAHNESİ TEPKİ TOPLAMIŞTI

İstanbullu Gelin’in 14 Aralık Cuma yayınlanan 66. son bölümüne, Osman ve yanındaki kadın arkadaşının arabadaki çay dökme sahnesi damga vurdu. İkilinin arabadaki duygusal sahnesinde Gülbin’in Osman’ın üzerine çay dökmesi ve temizlemeye çalıştığı anlar cinsel ilişki sahnelerini andırdı. İkilinin bu sahnesi de seyircilerin tepkisini toplamıştı.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.