Eyl 26

Kendisine Küfür Edenlere Dava Açan Haluk Levent, Kazanacağı Tazminatla İneği Ferdinand’a Ahır Yapacak

Kendisine Küfür Edenlere Dava Açan Haluk Levent, Kazanacağı Tazminatla İneği Ferdinand’a Ahır Yapacak

Oğluna pantolon alamadığı için intihar eden baba ile ilgili attığı tweetlerden dolayı linç edilen Haluk Levent, küfür ve hakaret edenlere dava açtıklarını ve alacakları tazminatla da, kurban bayramında denizden yüzerek kaçan ineği Ferdinand’a ahır yapacaklarını söyledi.

Haluk Levent, oğluna pantolon alamadığı için intihar eden ve Türkiye‘yi şoke eden İsmail Devrim ile ilgili attığı tweet’lerin ardından lince uğramış, birtakım medya mensupları ve sosyal medya kullanıcıları tarafından da CIA’ye çalıştığı yönünde ithamlarla karşı karşıya kalmıştı.

“KAZANACAĞIMIZ TAZMİNATLA FERDİNAND’A AHIR YAPACAĞIZ”

Bu gelişmelerin ardından bir açıklama yapan Levent, AHBAP’taki başkanlık görevinden ayrıldığını duyurmuştu. Bu sabah yaptığı açıklamayla başkanlığı bırakma kararından dönen Haluk Levent, kendisine hakaret ve küfür edenlere, twitterdan yaptığı ilginç açıklamayla mahkeme yolunu gösterdi. Levent’in davadan kazanacakları para ile, kurban bayramında denizden yüzerek kaçan inek (Ferdinand) için ahır yapacaklarını söyledi. Takipçilere yine tebessüm ettiren Levent, attığı tweetle gündeme oturmayı başardı.

İşte Levent’in olay olan tweeti;

 
 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.