May 11

Murat Boz ‘Sevdiğime Söylüyorum’ Diyerek Aşkını Haykırdı

Murat Boz ‘Sevdiğime Söylüyorum’ Diyerek Aşkını Haykırdı!

İstanbullu Gelin’in Süreyya’sı Aslı Enver’e sevgilisi Murat Boz, unutulmayacak doğum günü sürprizi düzenledi. Murat Boz, gecede ”Sevdiğime söylüyorum” diyerek Enver’e aşkını haykırdı.

Bir küs bir barışık çift Murat Boz ile Aslı Enver uzun sürenin ardından doğum günü partisinde bir arada göründü. Murat Boz’un, Enver için planladığı sürpriz doğum günü partisi iki aşığın sevgi gösterileriyle dolup taştı.

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan Boz ve Enver çifti kısa süre önce üçüncü kez ilişkilerine şans tanımıştı. Barışmanın ardından evlenecekleri konuşulmuş, ancak taraflardan resmi bir açıklama gelmemişti. Çift uzun süre sonra ilk kez Aslı Enver’in doğum günü partisinde görüntülendi.

‘SENSİZ CENNET BİLE SÜRGÜN SAYILIR’

Yakışıklı şarkıcı Murta Boz, sevgilisi Enver için sürpriz doğum günü partisi düzenledi. İkilinin yakın dostlarının katıldığı partide Murat Boz’da ”Sevdiğime söylüyorum” diyerek ”Sensiz cennet bile sürgün sayılır” şarkısını seslendirdi. Gece boyunca Boz’un şarkılarına eşlik eden Aslı Enver’in mutluluğu ise gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.