Nis 08

Mustafa Sandal’ın Yeni Sevgilisi

Mustafa Sandal’ın Yeni Sevgilisi, Emina Jahoviç’in Tasarımını Beğenmedi

Mustafa Sandal ve sevgilisi Melis Sütşurup, ünlü şarkıcının eski eşi Emina Jahovic için aldığı yat ile tatile çıkmaya karar verdi. Jahovic’in 500 bin lira masraf yaptığı dekorasyonu beğenmeyen Sütşurup, yatın tasarımını değiştirmek için 100 bin lira harcadı.

Mustafa Sandal ve sevgilisi Melis Sütşurup, ünlü şarkıcının eski eşi Emina Jahovic için aldığı yat ile tatile çıkmaya karar verdi. Jahovic’in 500 bin lira masraf yaptığı dekorasyonu beğenmeyen Sütşurup, yatın tasarımını değiştirmek için 100 bin lira harcadı.

5 MİLYON TL’YE YAT ALMIŞTI

Mustafa Sandal’ın yeni sevgilisi Melis Sütşurup, Emina Jahovic’in yaptığı tasarımı beğenmedi. Mustafa Sandal 2015’te eski eşi Emina Jahovic’in isteği üzerine 5 milyon TL’ye, 65 metrelik yat almıştı. Yatın dekorasyonunu Emina Jahovic yapmış, 500 bin TL harcamıştı. Mustafa Sandal yeni sevgilisi Melis Sütşurup ile mayıs başında 10 günlüğüne ‘Mavi Tur’a çıkacak. Melis Sütşurup seyahat öncesi yatın iki kamarası ve mutfağını değiştirmek istedi. Bu da Mustafa Sandal’a yaklaşık 100 bin TL’ye mal oldu.

 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.