Ara 16

Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız, IMDB’ye Yüksek Giriş Yaptı

Netflix’in İlk Türk Dizisi Hakan: Muhafız, IMDB’ye Yüksek Giriş Yaptı

14 Aralık Cuma günü izleyiciyle buluşan Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) IMDB’ye yüksek giriş yaptı. Muhafız IMDB’de 9,3 puan aldı.

Çağatay UlusoyHazar ErgüçlüOkan Yalabık ve Yurdaer Okur‘un başrollerde oynadığı Hakan: Muhafız dizisi yayınlanan 1. sezonuyla büyük beğeni topladı.Yayınlanmadan önce büyük bir heyecanla beklenen ve ilk bölümleriyle büyük ilgi gören Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin IMDb puanı da belli oldu.

SOSYAL MEDYADA EN ÇOK KONUŞULAN KONU OLDU

İlk Türk Netflix dizisi olan Hakan : Muhafız (The Protector) İstanbul‘u korumak zorunda olan bir kahramanın fantastik hikayesini anlatıyor. Dizinin 1. sezonu 14 Aralık Cuma Netlix’te yayınlandı. 45 dakikalık 10 bölümden oluşan Hakan : Muhafız dizisinin ilk sezonu büyük ilgi gördü. Hakan : Muhafız sosyal medyada da en fazla konuşulan konulardan oldu.

IMDB’YE YÜKSEK GİRİŞ YAPTI

Hakan: Muhafız (The Protector) IMDb’ye de 9.3 gibi yüksek bir puanla giriş yaptı.

HAKAN MUHAFIZ/ THE PROTECTOR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atması konu alınıyor. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalıçarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.