Eki 09

Nihat Doğan’ın Eski Sevgilisinden Taciz

Nihat Doğan’ın Eski Sevgilisinden Taciz Sorusuna Çarpıcı Cevap: Bildiğim Birçok Şey Var

Nihat Doğan’ın eski sevgilisi sunucu Selen Yakıcı, Doğan ile ilgili taciz sorusuna cevap vererek, “Yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Fakat benim de bildiğim birçok şey var.” dedi.

 

Nihat Doğan‘la 15 Temmuz 2016’da tanışan ve kendisine ‘darbe sevgilim’ diyerek 1 yıl aşk yaşayan Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması‘nın finalistlerinden olan sunucu Selen Yakıcı, geçtiğimiz sene yaz aylarında ünlü türkücüden ayrılmıştı.

“ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ”

BJK TV‘de sunuculuk da yapan Selen Yakıcı, hayatındaki pişmanlıklarının ilk sırasında Nihat Doğan’ın olduğunu açıkladı. “Nihat Doğan geçtiğimiz günlerde ise, 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoymaktan gözaltına alındı ve hakkında çok sayıda iddia ortaya atıldı. Siz onu yakından tanıyan biri olarak bu iddialara ne diyorsunuz?” şeklindeki soruya cevap veren Yakıcı, “Şöyle bir düşünün oturduğunuz yerden size bir ithamda bulunuyor mu kimse, ya da bana? Yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Fakat benim de bildiğim birçok şey var.” şeklinde açıklama yaptı.

SELEN YAKICI KİMDİR?

 

19 Ekim 1990 doğumlu olan Nihat Doğan’ın sevgilisi Selen Yakıcı, Mersinli. Kültür ÜniversitesiEdebiyat Fakültesi’nde okudu. 2014’te Miss Turkey güzellik yarışmasında ilk 20’de yer aldı. Selen canlı yayında bir ömür boyu Nihat ile birlikte yaşamak istediğini söylemişti.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.