May 12

Sevgilisi ile Görüntülenen Ozan Doğulu

Sevgilisi ile Görüntülenen Ozan Doğulu, Kaza Yaptığı Yerden Son Sürat Kaçtı

Sevgilisi Hera ile gazetecilere görüntü vermemek için panikleyen Ozan Doğulu kazaya sebep oldu. Öndeki araca çarpan ikili daha sonra olay yerinden şoförünün kullandığı araçla hemen uzaklaştı.

Ozan Doğulu, eski spor spikeri ve şarkıcı sevgilisi Kübra Hera Aslan ile önceki akşam şoförünün kullandığı aracıyla Arnavutköy‘de görüntülendi.

ÖNÜNDEKİ ARACA ÇARPTI

Sevgilisi Hera ile arka koltukta oturan Ozan Doğulu, gazetecileri fark edince şoförüne “Hemen gidelim buradan” dedi. Doğulu’nun şoförü dikkatsizlikle önündeki araca çarptı.

“DEVAM ET HEMEN”

Milliyet‘in haberine göre, muhabirlerin görüntü almasıyla tamamen panikleyen Ozan Doğulu, şoförüne “Devam et hemen” dedi ve kaza yerinden son sürat kaçtı. Kazaya uğrayan araç sahibi ise şaşkınlık içinde kazalı aracını inceledi.

“ÇOK AŞIĞIM”

Şarkıcı Kübra Hera Aslan Ozan Doğulu’ya aşkını “Ben Ozan Doğulu’ya çok aşığım. Şöyle Ozan benim erkek arkadaşım olması dışında en iyi arkadaşlarımdan biri. Bu sektörde bana yol gösteren… Hem prodüktörüm, hem abim, hem arkadaşım hem de erkek arkadaşım” diyerek dile getirmişti.

 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.