May 08

Sosyal Medya Fenomeni Yusuf Aktaş, Derdim Olsun Şarkısından Ne Kadar Kazandığını Açıkladı

Sosyal Medya Fenomeni Yusuf Aktaş, Derdim Olsun Şarkısından Ne Kadar Kazandığını Açıkladı!

Derdim Olsun şarkısıyla milyonlarca izlenme sayısına ulaşan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, şarkısından ne kadar kazandığını sosyal medya hesabından yüklediği videoyla açıkladı.

Sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, Derdim Olsun şarkısından ne kadar para kazandığın açıkladı.

“BİR KURUŞ PARA KAZANMADIM”

Sosyal medya hesabından takipçilerine özel soru cevap etkinliği düzenleyen Reynmen lakaplı şarkıcı Yusuf Aktaş, bir takipçisinin “Derdim Olsun şarkısından ne kadar para kazandın?” sorusuna cevap verdi. Reynmen, “Derdim Olsun’dan bir kuruş para kazanmadım. Bağlı olduğum şirket parayı bana vermemeyi tercih etti. Zaten parayı alsaydım LÖSEV‘e bağışlayacaktım.” ifadelerini kullandı.

KERİMCAN DURMAZ’I TİYE ALMIŞTI

Kerimcan Durmaz‘ın uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videoyu, Instagram hesabından paylaşması büyük tepki toplamıştı. Kerimcan Durmaz, sosyal medyadan yayınladığı videoda, “Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum.” ifadelerini kullandı. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan Reynmen’den ise Durmaz’ın bu açıklamasına tepki gecikmedi. Ünlü fenomen, kısa bir videoyla Kerimcan Durmaz’a göndermede bulundu.

 

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.