Eki 06

Türkan Şoray’ın Kızı Yağmur Ünal’dan

Türkan Şoray’ın Kızı Yağmur Ünal’dan Gazetecilere “Konuşacak Halim de Yok Konum da” Cevabı

Türkan Şoray’ın Cihan Ünal ile evliliğinden olan kızı Yağmur Ünal, önceki akşam Cihangir’de görüntülendi. Güzel oyuncu, kendisini çeken gazetecilere “Konuşacak ne halim ne de herhangi bir konum var. Fotoğraf çekmek istiyorsanız buyurun çekin” dedi.

Annesi Türkan Şoray ve babası Cihan Ünal‘ın izinden giderek oyunculuğa devam eden Yağmur Ünalönceki akşam Cihangir‘de görüntülendi. Gazetecilerin soruları karşısında bitkin görünen Ünal ‘Konuşacak ne halim ne de herhangi bir konum var.’ Dedi.

‘NE HALİM NE DE KONUM VAR’

Cihangir’de bir arkadaşının doğum gününe katılan Yağmur Ünal, gazetecilerin görüntü alıp sorular sorması üzerine “Arkadaşlar soru sormayın lütfen. Konuşacak ne halim ne de herhangi bir konum var. Fotoğraf çekmek istiyorsanız buyrun çekin” sözleriyle ricada bulundu.

YAĞMUR ÜNAL KİMDİR?

21 Ekim 1985 tarihinde İstanbul‘da doğan Yağmur Ünal’ın babası tiyatrocu Cihan Ünal annesi ise Sultan lakaplı, Türk sinemasının efsane oyuncusu Türkan Şoray‘dır. Irmak Ünal, Yağmur Ünal’ın üvey ablasıdır. Liseyi İsviçre‘de okuyan Ünal, daha sonrasında Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

YAPIM ŞİRKETİ VAR

Saatchi&Saatchi reklam ajansında ve bir kanalın program bölümünde staj yapan Yağmur Ünal, Üniversitenin ardından New York‘ta medya üzerine master yaptı. Devamında New York’taki Mindshare Medya şirketinde 6 ay staj gördü, ve İstanbul’a dönüp TBWA reklam şirketinde iki sene çalıştı.

Yağmur Ünal, Yasemin Arslan isimli bir arkadaşıyla beraber Tokyo Medya isimli bir yapım şirketi kurdu. İlk olarak da 1 Temmuz 2013 tarihinde Star TV‘de yayınlanmaya başlayan “Çılgın Teyzeler” adlı yarışma programının yapımcılığını üstlendi. 8 hafta, 40 bölüm süren yarışma 23 Ağustos 2013 tarihinde bitti. Haziran 2015 ayında Muğla‘nın Menteşe ilçesinde çekimlerine başladıkları senayosunu Onur Ünlü‘nün yazdığı ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Uzaklarda Arama’ filminin yönetmenliğini annesi Türkan Şoray yapmıştır. Yağmur Ünal da oyuncu olarak yer almıştır.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.