Ara 28

ÜNLÜ AKTRİS’İN, SİYASET YORUMU HERKESİ ŞAŞIRTTI

ÜNLÜ AKTRİS’İN, SİYASET YORUMU HERKESİ ŞAŞIRTTI!

Ünlü Aktris Angelina Jolie, BBC’de yayınlanan bir programda, siyasete girebileceği mesajını verdi.

1
JOLİE, SİYASETE GİREBİLİR
Ünlü Aktris'in, Siyaset Yorumu Herkesi Şaşırttı!

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra, mülteciler ve cinsel şiddet gibi konularda gönüllü faaliyetler yapan BM iyi niyet elçisi Angelina Jolie, BBC’de katıldığı bir programda yakın gelecekte siyasete atılabileceğini söyledi.

2
”20 YIL ÖNCE SORSAN GÜLERDİM”
Ünlü Aktris'in, Siyaset Yorumu Herkesi Şaşırttı!

BBC’de yayınlanan bir programda, kendisine yöneltilen ”Politikaya girmeyi düşünüyormusunuz?” sorusuna Jolie şu sözlerle cevap verdi: “Bana 20 yıl önce sorsan gülerdim… Her zaman ihtiyacım olan yerde olacağımı söylerim, politika için uygun muyum bilmiyorum. Hükümetlerle ve askeriyeyle çalışmaya uygunum. Şuan ki ilginç pozisyonumun nedeni de birçok işin üstesinden gelebilmem.”

3
”TEŞEKKÜR EDERİM” DEMEKLE YETİNDİ
Ünlü Aktris'in, Siyaset Yorumu Herkesi Şaşırttı!

Programın sunuculuğunu yapan Justin Webb, Jolie’ye ”Bu, cumhurbaşkanlığı adaylığı için yarışan 30 – 40 kişilik Demokrat listesinde sizin isminizin de olabileceği anlamına gelebilir” yorumunda bulundu. Ünlü oyuncu, bu yoruma Teşekkür ederim” demekle yetindi.

4
O SORUYA, ÇEKİMSER YAKLAŞTI
Ünlü Aktris'in, Siyaset Yorumu Herkesi Şaşırttı!

Angelina Jolie’nin, Webb’in yorumunu kesin bir dille reddetmemesi ve hükümetle çalışmaya uygun olduğunundan söz etmesi, ünlü oyuncunun planları arasında siyasete atılmak olduğu dedikodularına neden oldu.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.