Eki 26

Ünlü Şarkıcı Bengü, Yunanistan’ın Leros Adası’nda

Ünlü Şarkıcı Bengü, Yunanistan’ın Leros Adası’nda Mahsur Kaldı!

Bodrum’da düzenlenen The Bodrum Cup Yelken Yarışları’na katılan bin 500 kişilik Türk kafilesi, Yunan adasında mahsur kaldı. Mahsur kalanların arasından ünlü şarkıcı Bengü’nün de olduğu iddia edildi.

Yelken yarışları için Bodrum‘dan Yunanistan‘ın Leros Adası’na giden bin 500 kişilik Türk spor kafilesini taşıyan 120 tekne, fırtına nedeniyle adada mahsur kaldı. 500 kişilik kafilenin arasından ünlü şarkıcı Bengü‘nün de olduğu iddia edildi.

BENGÜ’DEN AÇIKLAMA GELMEDİ

Ünlü şarkıcı Bengü, sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti. Etkinlik öncesi fotoğraf paylaşan Bengü’den, herhangi bir açıklama gelmedi.

ŞİDDETLİ FIRTINA ROTAYI DEĞİŞTİRDİ

Akşam saatlerinde Bodrum’a dönecek olan yarışmacılar fırtınanın 90 km hıza ulaşması nedeniyle Leros Adası’ndan hareket edemedi. 120 yelkenli teknenin katıldığı bin 500 yarışmacının bulunduğu Bodrum Cup Yelken Yarışları bir gün ertelendi. Teknelerle Leros Limanı’na yanaşan yarışmacıların gün boyu eğlenceli vakit geçirdikleri öğrenildi. Bir gün daha Leros’ta konaklayan teknelerin yarın Leros – Gümüşlük, daha sonra da Gümüşlük – Bodrum etabını tamamlayacakları aktarıldı.

1500 KİŞİLİK KAFİLE MAHSUR KALDI

The Bodrum Cup’un kurucu Başkanı Erman Aras, Leros Adası’nda kaldıklarını ifade ederek “Yarışların 3’üncü ayağı Leros – Datça, Körmele etabı rüzgar nedeniyle yapılamadı. 60 mil hızla esen rüzgar (90 km hız) şiddeti nedeniyle yarışmacılar şehrin tadını çıkardılar. Sabah saat 10.00’da Leros – Gümüşlük etabı yapılacak” dedi. Fırtına nedeniyle yarışın Leros ile Datça-Körmen, Körmen ile Bodrum Kissebükü ve son gün de Kissebükü-Bodrum arasında yarışlar iptal edildi. Yunanistan’ın Leros Adası’na giden bin 500 kişilik Türk spor kafilesini taşıyan 120 tekne fırtına nedeniyle adada mahsur kaldı.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.