Oca 23

Usta Oyuncu Ayşen Gruda’nın Ölümü Ünlü İsimleri Yasa Boğdu

Usta Oyuncu Ayşen Gruda’nın Ölümü Ünlü İsimleri Yasa Boğdu

Tiyatro ve sinema oyuncusu Ayşen Gruda, 74 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ünlü isimler, Gruda’nın ölüm haberinden duydukları üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Türk sinemasının usta ismi Ayşen Gruda, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Haberin ardından başta Emel Sayın olmak üzere ünlü isimler duydukları üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İşte ünlü isimlerin yürek burkan paylaşımları:

EMEL SAYIN

“Bir kıymetlimizi daha kaybettik. Nurlar içinde uyu Ayşen Gruda.”

MURAT BOZ

“Çok üzgünüm.Nurlar içinde uyu.Mekanın cennet olsun.”

NİLGÜN BELGÜN

“Canım Ayşen’im ne çok çalıştık birlikte ne çok anı paylaştık..Özü,sözü bir, dimdik duruşunla.şahane oyunculuğunla ,yüzlerimizi hep gülümsetmeyle ayrıldın aramızdan ..Seni hiç unutmayacağım yaşadıklarımızı,birlikte tiyatroda, show dünyasında geçirdiğimiz günler geceler dün gibi aklımda kalacak hep.. Devekuşu Kabare’de senin rollerini oynayarak ilk profesyonel oyunculuğa attığım an’dan itibaren arkadaşımdın benim..Yani 76 yılından bu yana hiç kırılmayan sevgiyle geçen dostluk yılları..Çok üzgünüm be Ayşen’im çok.”

TUĞBA EKİNCİ

“Büyük bir yıldız daha kaydı Allah rahmet eylesin iyi ki sizinle büyüdük kalbimize sevgiyi ve sanatı aşıladınız. Büyük usta Nur içinde uyu.”

GUPSE ÖZAY

“Sen ne güzel, ne akıllı, ne komik, ne harika, ne cesur bir kadınsın.. Tanışmış olup sohbet edebildiğim için ne mutlu bana.”

SELİN CİĞERCİ

“Son 3 gündür hep aklımdaydı acaba nasıl oldu diye canlı görmek konuşmak bile kısmet oldu kendisi ile yeni nesil asla beni anlamaz kendi yaşıtlarım ve büyüklerim acısından söylüyorum çok büyük bir sanatçımız hayata gözlerini yumdu. ALLAH’IM MEKANINI CENNET EYLESİN kısacık bir şey daha çok şanslıyız ki Ayşen Hanım gibi bir insanın filmleri ile büyüdük çok üzüldüm.

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.