May 23

Windows 10 güncelleme ile neler sunacak. İşte yanıtı

Windows 10 güncelleme ile neler sunacak? İşte yanıtı..

Microsoft geçtiğimiz günlerde 2019 yılı içerisinde iki büyük Windows 10 güncellemesini yayınlayacağını duyurmuştu.
Microsoft geçtiğimiz günlerde 2019 yılı içerisinde iki büyük Windows 10 güncellemesini yayınlayacağını duyurmuştu. Şimdi de ortaya çıkan bilgiler bu güncellemelerin dağıtımının başladığını gösteriyor. Sıradaki Windows 10 güncellemesi oldukça kapsamlı ve yeni özellikler ile birlikte yayınlacak. Peki Windows 10 güncelleme ile birlikte hangi yeni özelliklere sahip olacak?
Windows 10 güncelleme ile neler sunacak?
Windows 10 güncellemesinin sahip olması beklenen özelliklerin başında Windows Sandbox aracı yer alıyor. Bu araç sayesinde bilgisayara zararı dokunma ihtimali olacak güvensiz yazılımlar kolayca anlaşılabilecek.
Bir diğer özellik ise Linux kullanıcılarını ilgilendiriyor. Linux kullanıcıları, dosyalarına ulaşmak için Windows dosya gezgini aracını kullanabilecekler. Bu durum biraz da Windows’un Linux projesine vermiş olduğu desteği gözler önüne seriyor.
Bu özelliklerin yanı sıra bir de kişileştirilebilir özellikleri seven kullanıcıları hedef alan bir özellik çıkıyor karşımıza. Ekrandaki imlecin boyutu, rengi ve biçimi yeni seçeneklere sahip olacak. Kullanıcılar tarafından daha kapsamlı bir şekilde kişileştirilebilecek.
Bu özelliklere sahip olmak isteyen Windows 10 kullanıcıları, “Güncellemeleri kontrol et” bölümünden güncellemeleri kontrol edebilir ve ona sunulmuşsa yükleyebilir. (shiftdelete)

Bir cevap yazın

RadyoDuygusal.com Bir Yorum Yaziniz.